Gezinti Bağlantılarını AtlaAna Sayfa>> Duyurular

Kalite Memnuniyet Anketleri hakkında
Eklenme: 14.06.2017 15:17 | Okunma Sayısı: 1095
İzmir Valiliği İl Kalite Koordinasyon Kurulunun Öz Değerlendirme Programı çerçevesinde Müdürlüğümüz ile ilgili;

Bu anketler ile sizlerin değerli görüş ve düşüncelerinizi almak istiyoruz. Anket sonuçları, sizlere daha kaliteli bir hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini sağlamak için yapacağımız çalışmalara temel oluşturacaktır. Lütfen isim ve soy isminizi belirtmeyiniz. Amacımız sonuçları bir bütün olarak değerlendirmektir. Aşağıda kurumumuzla ilgili verilmiş olan yargılardan, size en uygun olan seçeneği işaretlemenizi rica ederiz. Boş bıraktığınız taktirde anketiniz kaydedilemeyecektir. Soruları samimi bir şekilde yanıtlayacağınız inancıyla sağlayacağınız katkı ve destek için şimdiden teşekkür ederiz.

Hizmet Alanlarla İlgili Memnuniyet Anketi için tıklayınız

Toplumla İlgili Memnuniyet Anketi için tıklayınız

Çalışanlar İle İlgili Memnuniyet Anketi için tıklayınız

Anketler doldurulurken, Hizmet Alanlarla İlgili Memnuniyet Anketi için kurumumuz Halk Sağlığı Müdürlüğü seçildikten sonra açılan anket sayfasında özellikle genel bölümünde yer alan Şube ve Birim bölümünün seçilerek doldurulması ve diğer anketler doldurulurken de Genel veya İzmir Valiliğine bağlı kişinin hizmet aldığı ve değerlendirme yapmak istediği İl Müdürlüğünü seçerek doldurulması gerekmektedir. Ayrıca, anketlerde isim, soyisim belirtilmemesi, anketlerin son bölümünde yer alan Görüş ve Öneriler bölümünün hassasiyetle doldurulması ve 31 Aralık 2017 tarihine kadar tamamlanması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılacak olan anket girişleri 2017 yılı verisi olarak değerlendirilecektir.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hava durumu en iyi IE'da görüntülenir

 

              Şikayetleriniz | İletişim | RSS  

 

T. C. Sağlık Bakanlığı İzmir Halk Sağlığı Müdürlüğü
Poligon Mah. 123/11 Sok. Karabağlar/İZMİR Tel: +90 232 248 33 10 - Faks: +90 232 402 00 33 e-posta: bilgi.edinme saglik.gov.tr
Sayfamızı en iyi 1024x768 çözünürlükte ve IE 10.0'da görüntüleyebilirsiniz.

Web Master & Tasarım: Meltem ÖZARSLAN - İHSM  2012-2017